Луцькі айтішники допоможуть у підготовці фахівців із кібербезпеки та держбезпеки
Луцькі айтішники допоможуть у підготовці фахівців із кібербезпеки та держбезпеки
Опубліковано 21.11.2024 15:27
Луцький ІТ-кластер (LITaC) та кафедра національної безпеки Східноєвропейського нацуніверситету імені Лесі Українки уклали угоду про співпрацю.
Про це повідомляє виконавча дирекція LITaC.
В умовах зовнішньої агресії проти України допомога вишам у підготовці фахівців із кібербезпеки та державної безпеки – справа надважлива. Тому Луцький ІТ-кластер підписав угоду про співпрацю із кафедрою національної безпеки СНУ. Угоду підписали співзасновник LITaC, керівник компанії InternetDevels Віктор Левандовський та завідувач кафедри Михайло Наход.
У рамках проекту «Інформаційна безпека» фахівці ІТ-компаній Луцька залучатимуться до проведення лекцій і тренінгів для студентів спеціальностей «Кібербезпека» та «Державна безпека». Першу лекцію щодо шкідливого програмного забезпечення, заходів безпеки прочитав керівник InternetDevels Віктор Левандовський. Сьогодні ж, 17 лютого, о 15:00 відбудеться лекція щодо практичного використання інструментів Google, яку прочитає співзасновник LITaC, керівник компанії ideil. Вадим Махомед.
Окрім того, у рамках проекту IT is True від Луцького ІТ-кластеру головний редактор інтернет-видання «Волинь Online» Мар’яна Метельська прочитала для студентів факультету історії, політології та національної безпеки СНУ лекцію на тему «Обережно, фейк! Як відрізнити недостовірну інформацію у ЗМІ та соцмережах».
Для довідки:
Луцький ІТ-кластер об’єднує компанії, організації, структури та спеціалістів сфери інформаційних технологій у Луцьку, які інтеграційно взаємодіють між собою. Основна місія ІТ-кластера - освітні та навчальні програми для студентів та учнів, популяризація галузі ІТ.
Детальніше про заплановані заходи LITaC - у календарі.