ІТ-фахівці долучилися до підготовки фахівців із кібербезпеки в Луцьку
ІТ-фахівці долучилися до підготовки фахівців із кібербезпеки в Луцьку
Луцький ІТ-кластер (LITaC) та кафедра національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки раніше підписали угоду про співпрацю. У рамках цього документу айтішники долучилися до навчання студентів.
Про це повідомляє виконавча дирекція LITaC.
Луцький ІТ-кластер у співпраці з кафедрою нацбезпеки СНУ втілив проєкт “Інформаційна безпека”. Він передбачав цикл навчальних заходів від айтішників-практиків для студентів спеціальностей “Кібербезпека” та “Державна безпека”.
Зокрема керівник компанії InternetDevels, засновник LITaC Віктор Левандовський розповів студентам про шкідливе програмне забезпечення та способи протидії.
А СЕО компанії ideil. Вадим Махомед навчав майбутніх фахівців із кібербезпеки та держбезпеки ефективному використанню у їхній роботі інструментарію Google.
Про специфіку роботи із соціальними мережами Facebook, Instagram та LinkedIn студентам розказала SMM-менеджерка компанії InternetDevels Марія Бурлак.
“Ми розуміємо, що проти України ведеться війна, тож відгукнулися на пропозицію завідувача кафедри національної безпеки СНУ Михайла Находа щодо налагодження співпраці”, - зауважив виконавчий директор LITaC Мирослав Ватащук.
Детальніше із запланованими заходами LITaC можна ознайомитися у календарі.
Для довідки:
Луцький ІТ-кластер об’єднує компанії, організації, структури та спеціалістів сфери інформаційних технологій у Луцьку, які інтеграційно взаємодіють між собою. Основна місія ІТ-кластера - освітні та навчальні програми для студентів та учнів, популяризація галузі ІТ.